GLASUVA NA POMAČİ ......POMAK HALKININ SESİ
Uye olarak desteklerimizi sunalim.

31 aralik 1926’da Bulgaristan’daki nüfus sayıma göre Pomaklar’ın nüfusu-7-

Aşağa gitmek

default 31 aralik 1926’da Bulgaristan’daki nüfus sayıma göre Pomaklar’ın nüfusu-7-

Mesaj tarafından pomaklar.com Bir Çarş. Mart 18, 2020 3:29 pm

Nevrokop ilçesi43 56216 19337,17
Ablanitsa1 1391 07794,56
Bogolin169169100
Krabul21821598,62
Breznitsa1 29392371,38
Beslen31830896,87
Filipovo31116452,73
Dolen1 14431927,88
Teplen29324382,94
Kornitsa99776376,53
Brışten37336196,78
Boryan706694,29
Lıjnitsa51348293,96
Jijevo23923799,16
Koçan1 1701 05390
Lübça37436998,66
Marulevo50648896,44
Osina27326797,80
Tsrınça25124898,80
Dolno Dryanovo35433494,35
Kruşevo46945396,59
Oreşe26426299,24
Gorno Dryanovo44342696,16
Bukovo25325098,81
Osikovo71631643,99
Ribnovo75673897,62
Tsiropol23911548,12
Pletena78676897,71
Satovça1 50259739,75
Fırgovo24613354,07
Skrebatno89319621,95
Vılkosel1 0721 04797,67
Godeşevo66163796,37
Slaşten83981697,26
Tuhovişta66365899,25
Fotovişta92514515,68
Debren55450592,83

_________________
Edna Pomaška Obič
Bir Pomak Sevdası
pomaklar.com
pomaklar.com
Admin
Admin

Erkek
Mesaj Sayısı : 1468
Yaş : 47
Yaşadığınız Yer - Doğum yeri : Pomakistan
İşiniz : Yazar,araştırmacı),Siyaset
Ad Soyad & İme Prezime : Pomaklar.com
Tesekkur : 42
Puan : 1512
Kayıt tarihi : 27/05/07

Character sheet
Blog: test

http://pomaknews.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz