GLASUVA NA POMAČİ ......POMAK HALKININ SESİ
Uye olarak desteklerimizi sunalim.
GLASUVA NA POMAČİ ......POMAK HALKININ SESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

31 aralik 1926’da Bulgaristan’daki nüfus sayıma göre Pomaklar’ın nüfusu-6-

Aşağa gitmek

default 31 aralik 1926’da Bulgaristan’daki nüfus sayıma göre Pomaklar’ın nüfusu-6-

Mesaj tarafından pomaklar.com Bir Çarş. Mart 18, 2020 3:28 pm

Selişte mah.108108100
Çereşite mah.979698,97
Kremane2659636,26
Esenişte mah.726286,11
Kaykovska mah.1361913,97
Gradok mah.77100
Reka mah.10410399,04
Topuklu38236996,60
Rustan dere mah.8080100
Turçinovo mah.1009898
Tırın17913575,42
Leştitse mah.119119100
Ostri pazlak mah.5555100
Rovina mah.1515100
Ravnişte mah.12812698,44
Ravnişte mah.737298,63
Rajişte mah.4646100
Reçitsa mah.1515100
Selişte mah.17317198,84
Trebişte mah.117117100
Tselovitsa mah.3939100
Çurka mah.717098,59
Üçur mah.6363100
Vlahovo42041899,52
Büyük dere25023493,60
Küçük dere18618599,46
Moçure mah.19719297,46
Yunuz dere41136388,32
Bortse mah.2020100
Dobok mah.3131100
Darovitsa mah.1919100
Kokaliç mah.27226396,69
Koritata mah.125125100
Kuçkar mah.13513499,26
Osikata mah.2020100
Polyana mah.17617197,16
Çeremetovo mah.1616100
PETRİÇ ili
Gorna Cumaya ilçesi29 4709113,09
Tserovo43429868,66
Osikovo1 03547645,99
Simitli95711111,60

_________________
Edna Pomaška Obič
Bir Pomak Sevdası
pomaklar.com
pomaklar.com
Admin
Admin

Erkek
Mesaj Sayısı : 1480
Yaş : 47
Yaşadığınız Yer - Doğum yeri : Pomakistan
İşiniz : Yazar,araştırmacı),Siyaset
Ad Soyad & İme Prezime : Pomaklar.com
Tesekkur : 42
Puan : 1548
Kayıt tarihi : 27/05/07

Character sheet
Blog: test

http://pomaknews.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz