GLASUVA NA POMAČİ ......POMAK HALKININ SESİ
Uye olarak desteklerimizi sunalim.

31 aralik 1926’da Bulgaristan’daki nüfus sayıma göre Pomaklar’ın nüfusu-5-

Aşağa gitmek

default 31 aralik 1926’da Bulgaristan’daki nüfus sayıma göre Pomaklar’ın nüfusu-5-

Mesaj tarafından pomaklar.com Bir Çarş. Mart 18, 2020 3:28 pm

Macarska mah.17517197,71
Malka reka mah.2323100
Meykovo mah.4444100
Murtaza mah.8181100
Murtazovska mah.4242100
Piskülite mah.5959100
Uruşavtsi mah.8484100
Çangır dere66360991,86
Dobreva çeşma mah.2727100
Yanevo mah.11111099,10
Raykovo2 83229810,52
Smilyan91067474,07
Bablon mah.3131100
Baş buk mah.6868100
Dürmet mah.3737100
Elyovo mah.545398,15
Zmievo mah.767598,68
Kara burun mah.595898,30
Koşnitsa mah.13110378,62
Kurt dere mah.17517198,84
Marino mah.413278,05
Milkovo mah.3636100
Çamcas mah.10710194,39
Çekiçeto mah.6161100
Çepleten mah.7979100
Tekir37536296,53
Çarzmarer mah.6565100
Tikale37337099,20
Kokorkovo mah.13012999,23
Lıka mah.7878100
Podviz mah.767497,37
Straja mah.131131100
Yamansko mah.10310299,03
Bukovo22922799,13
İsyovtsi mah.5454100
Toz burun42041398,33
Byala reka mah.565598,21
Dimovo mah.7272100
Kiseliçovo mah.22921895,20
Nadartsi mah.837893,98
Poprelka mah.10210199,02
Reka mah.4040100
Uhlovitsa mah.717098,58
Çereşovo mah.969598,96
Çereşova reka mah.6161100
Hasankovo18517896,22
Gradinska reka mah.2626100
Kopadan dere mah.1111100
Koşuta mah.12411995,97
Posiyek mah.474697,87

_________________
Edna Pomaška Obič
Bir Pomak Sevdası
pomaklar.com
pomaklar.com
Admin
Admin

Erkek
Mesaj Sayısı : 1468
Yaş : 47
Yaşadığınız Yer - Doğum yeri : Pomakistan
İşiniz : Yazar,araştırmacı),Siyaset
Ad Soyad & İme Prezime : Pomaklar.com
Tesekkur : 42
Puan : 1512
Kayıt tarihi : 27/05/07

Character sheet
Blog: test

http://pomaknews.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz