GLASUVA NA POMAČİ ......POMAK HALKININ SESİ
Uye olarak desteklerimizi sunalim.

31 aralik 1926’da Bulgaristan’daki nüfus sayıma göre Pomaklar’ın nüfusu-4-

Aşağa gitmek

default 31 aralik 1926’da Bulgaristan’daki nüfus sayıma göre Pomaklar’ın nüfusu-4-

Mesaj tarafından pomaklar.com Bir Çarş. Mart 18, 2020 3:25 pm

Paşmaklı ilçesi28 87714 92251,67
Arda50517534,65
Aligovska mah.353291,43
Barotinska mah.20620097,09
Bilyanska mah.9999100
Sredok mah.103103100
Gozdüvska mah.5858100
Hasanova reka mah.9595100
Karşilı75274699,20
Avramovtsi mah.14114099,29
Ardatli mah.14214199,30
Bekirovtsi mah.737298,63
Bornevo mah.797898,74
Borova reka mah.13213199,24
Vırgov dol mah.5353100
Enovska mah.10910899,08
Kayrakıt mah.868598,84
Madan22620791,59
Malka reka mah.6969100
Mitovska mah.898889,88
Petrov dol mah.6565100
Peçinska mah.515098,04
Ravno nivişte mah.5050100
Rahmanska mah.999898,99
Hasanovska mah.6363100
Şarenska mah.23123099,57
Palas33322366,97
Balık dere mah.165265100
Bekirovska mah.109109100
Beevo mah.3636100
Borie mah.113113100
Byala reka mah.111111100
Gramada mah.807998,75
Koynare mah.6464100
Kokore mah.6060100

_________________
Edna Pomaška Obič
Bir Pomak Sevdası
pomaklar.com
pomaklar.com
Admin
Admin

Erkek
Mesaj Sayısı : 1468
Yaş : 47
Yaşadığınız Yer - Doğum yeri : Pomakistan
İşiniz : Yazar,araştırmacı),Siyaset
Ad Soyad & İme Prezime : Pomaklar.com
Tesekkur : 42
Puan : 1512
Kayıt tarihi : 27/05/07

Character sheet
Blog: test

http://pomaknews.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz