GLASUVA NA POMAČİ ......POMAK HALKININ SESİ
Uye olarak desteklerimizi sunalim.
GLASUVA NA POMAČİ ......POMAK HALKININ SESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

31 aralik 1926’da Bulgaristan’daki nüfus sayıma göre Pomaklar’ın nüfusu-2-

Aşağa gitmek

default 31 aralik 1926’da Bulgaristan’daki nüfus sayıma göre Pomaklar’ın nüfusu-2-

Mesaj tarafından pomaklar.com Bir Çarş. Mart 18, 2020 3:19 pm

Koşukavak ilçesi41 9044 41710,54
Avren1 04243341,51
Dikili Cafer39339299,75
Dikili Kainlik30129196,68
Dikili Kayrak225225100
Dikili Haluren27727699,64
Egrek60058697,67
Kara Şabanlar19017893,68
Dutlu1 01253853,16
Kırkım22220692,79
Terzi Üren1 2781 25097,81
Mestanlı ilçesi28 7607102,47
Değermen tepe13510779,26
Karakaş22421696,43
Uzun Himetler18317394,54
Hası Yurt22317980,27
Ortaköy ilçesi14 4281230,85
Gorno Yorukler11110796,40
PAŞMAKLI ili
Darıdere ilçesi16 77110 65663,54
Alamovtsi41139997,08
Boevo11310693,81
Elehçe95194198,95
Erma reka68567698,69
Mırzyan535298,11
Dolen40540299,26
Kuşla17715386,44
Büyük1 00896896,03
Anlık36832488,04
Gorno Kapinyovo15114696,69
Arabaci32429891,98
Dalakça1048985,58
Dolno Kapinyovo16315494,48
Yeni mahle18017697,78
Kirkovo37335595,17
Ortakçı17716894,92
Sapıdere858498,82
Fındacık63460094,64
Cakalköy82169684,77
Güneli44542094,38
Tikla1 3401 32999,18
Uzundere2 1502 11298,23

_________________
Edna Pomaška Obič
Bir Pomak Sevdası
pomaklar.com
pomaklar.com
Admin
Admin

Erkek
Mesaj Sayısı : 1480
Yaş : 47
Yaşadığınız Yer - Doğum yeri : Pomakistan
İşiniz : Yazar,araştırmacı),Siyaset
Ad Soyad & İme Prezime : Pomaklar.com
Tesekkur : 42
Puan : 1548
Kayıt tarihi : 27/05/07

Character sheet
Blog: test

http://pomaknews.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz