GLASUVA NA POMAČİ ......POMAK HALKININ SESİ
Uye olarak desteklerimizi sunalim.
GLASUVA NA POMAČİ ......POMAK HALKININ SESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

31 aralik 1926’da Bulgaristan’daki nüfus sayıma göre Pomaklar’ın nüfusu-1-

Aşağa gitmek

default 31 aralik 1926’da Bulgaristan’daki nüfus sayıma göre Pomaklar’ın nüfusu-1-

Mesaj tarafından pomaklar.com Bir Çarş. Mart 18, 2020 3:18 pm

31 aralik 1926’da Bulgaristan’daki nüfus sayıma göre Pomaklar’ın nüfusu
Население 

Nufus
Помаци 

Pomaklar
%
VRATSA ili
Byala Slatina ilçesi
Byala Slatina7 2475347,37
PLEVNE ili
Lukovit ilçesi52 0514680,9
Toros3 5113299,37
Teteven ilçesi35 6172 8688,05
Galata88987498,31
Gradejnitsa1 204118298,17
Pomaşka Leşnitsa76640352,61
Turski Izvor1 31420615,68
MESTANLI ili
Eğri dere ilçesi44 65914 52232,52
Bukovo mahallesi55755399,28
Mukmulu mah.26726699,63
Sarıkısı99999399,40
Hüsemler99898999,10
Akran ürpek57457199,48
Davudevo1 653139584,39
Iliklii66755182,61
Kozluca73072098,63
Leskovo30830699,35
Lıca82981598,31
Stırnitsa42141698,81
Ciftlika mah.1313100
Balıklı dere84863875,24
Vılçan dere41340497,82
Dolaştır90289799,45
Düle dere37137099,73
Hambar dere39539299,24
Staro selo346346100
Pındacak21521198,14
Borika mah.2424100
Dolie mah.5453100
Koriete mah.5353100
Soyucuk54354199,63
Arpacik mah.4848100
Garabina mah.2828100
Diralo mah.9090100
Drenka mah.182182100
Eskiler mah.109109100
Kasap mah.2828100
Kupen mah.5454100
Leska mah.201201100
Livade mah.4141100
Mile mah.4141100
Osmanliitsi mah.2626100
Polyana mah.111111100
Ravnil mah.134134100
Staiçin dol mah.3131100
Uzuntsi mah.5353100
Tsirka mah.103103100
Çoban mah.16216098,77
Stoyanovo27727498,92
Alika mah.9191100
Musevo mah.16816799,40
Paspal mah.15915798,74
Çamlaca33028987,58
Belev dol mah.19018999,47
Katranitsa mah.26325898,10

_________________
Edna Pomaška Obič
Bir Pomak Sevdası
pomaklar.com
pomaklar.com
Admin
Admin

Erkek
Mesaj Sayısı : 1474
Yaş : 47
Yaşadığınız Yer - Doğum yeri : Pomakistan
İşiniz : Yazar,araştırmacı),Siyaset
Ad Soyad & İme Prezime : Pomaklar.com
Tesekkur : 42
Puan : 1530
Kayıt tarihi : 27/05/07

Character sheet
Blog: test

http://pomaknews.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz