GLASUVA NA POMAČİ & ......POMAK HALKININ SESİ
Uye olarak desteklerimizi sunalim.

Linc Girisimi Kirilacaktir.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

default Linc Girisimi Kirilacaktir.

Mesaj tarafından pomaklar.com Bir Çarş. Mart 19, 2008 2:44 pm

Sevgili uye ve ilgili ziyaretciler.
Sahsim uzerinde son donemlerde yapilmaya calisilan linc girisimlerine buradan bir cevap vermek istiyorum.(daha ayrintilisini somra ekleyecegim).
Ilk once yapilmak istenen bu linc girisiminde uygulanan taktikleri anlatmak istiyorum.Bir takim sahislar yazdiklarima cevap vermek yerine kisisel tartismalara giderek Pomak halkina ihanet icindeler.
Hicbir zaman kisisel tartisma yurutmedim,yurutmeyide dusunmuyorum.

Var olan bir kitap var bilgisi olanlar bilir.
Son donemlerde kimlerin destekledigi belli olmayan bu gurup yazdiklarimi sahiplenmek gibi bir caba icine girdiler,ve bu cabalarini ortmek icinde benim onlari sahiplendigim iddialerini ileri suruyorlar.Bunu 2. yazimda acik ca anlatacagim.

2.nokta bir takim kesimler tarafindan yurutulen ve sahsimi ayrica cevremdekileri hedef alan bu tarz calismalar tehditler boyutunu asmistir.Ben acikca diyorum benim fikirlerimi tartisin onlara cevap verin onlari zenginlestirin ,o zaman egerki pomaksaniz(ki ben inanmiyorum artik) nesmi pomatsi diyorsaniz biraz pomak olmanin gururuna gore davranin.Kendinizi bir yerlere yamayarak bir yere varilmaz.Gunluk cikarlar ugruna bir takim cevrelerin politik cikarlari ugruna Pomak halkina yazik etmeyiniz.

3.nokta ise adimi kullanarak bloglar acilmis bir yerlere benim yazilarimimmis gibi altina ismim yazilarak kayitlar edilmis.Bundan sonra acacagim yeni adresimden haric yerlerdeki yazilarin altinda benim ismim olsa bile beni baglamiyacagini acikca ilan etmek istiyorum.

4.nokta benim kim oldugumu cok iyi bilenler dahi sanki kimligini saklayan bir kisiymisim gibi yazilar mesajlar yazmakta ve bu saldirilarin bizzat orgutleyicisi olduklarini acikca dile getirmektedirler.

5. nokta ozel mailleserek bir cok konuda fikirler alip verdigimiz kisiler bile bakiyorumki bu islerin saldirilarin odak noktasi olan yerlerde hicbirsey konusulmamis gibi yazdim ama cevap verilmedi seklinde yalan atmaktadirlar.

6.nokta bir cok yerde malum yerde sahsima saldiri niteliginde yazilar yazilirken cok piskince ""hani yazdiklarim dogru olmasaydi cevap verirdi"" sekilde mesajlar yazilmakta ve insanlarin kafasini bilincli olarak karistirmak istemektedirler.Oysa benim o sitelere girisim yasakli oldugu gercegini dile getirmemektedirler.Benle derdi olan benim yazabilecegim ortamda bana karsi fikirlerini dusuncelerini dile getirsinler,daha onurlu bir davranistir .Yoksa cevap yazamiyacagimi bile bile(benim girmemi yasaklayanda kendileridir) hani neden cevap yazmiyor seklinde komik ama bi o kadarda alcaltici onursuzca bir davranisa girmesinler.

7.nokta yunanistandaki dernek hakkinda forumumuzda haberlere yer verdigimizden dolayi ( biz cingenelerden tutunda her kesimin haberlerine ulastikca yer veriyoruz ustelik)nedense yunanistanin destekledigi kisi oldum.Oysa ilgili videoleri youtube ye kim yuklemis bir bakilsin.yada o dernegin kuruldugunu resimlerle listelerle ilan edenlerin gazetelerine bi rbaksinlar.Biz o yerlerden buraya alinti yapinca reklam yapan duruma dusumusmu oluyoruz.Lutfen durust olalim.onurlu olalim.
8.nokta sitemiz hakkinda ve uyeleri hakkinda ileri geri konusanlar kendi sitelerine bakmali.Pomak halkina hizmet cöpcatanlik yapmaktan geciyor sanirim.Yollari acikolsun,ama bize bulasmasinlar .

Simdilik diyeceklerim bu kadar.2. yazimda ayrintili olarak tek tek gun gun kim ne demis neler yapmis buraya aktaracagim.Bu tartismayi yapmak bile cok uzuzcu ama artik bir cevap verilmesi gerektigine inaniyorum.ilk ve son cevabim olacak.Susuyorsak cekindigimizden olmadigini bilmeleri gerekir.

sevgi ve saygilarimla.

pomaklar.com
Admin
Admin

Erkek
Yaşadığınız Yer - Doğum yeri : İsveç ( Pehlivanköy )
İşiniz : Yazar,araştırmacı),Siyaset
Tesekkur : 42

Character sheet
Blog: test

http://pomaknews.com

default Geri: Linc Girisimi Kirilacaktir.

Mesaj tarafından pomaklar.com Bir Çarş. Haz. 04, 2008 2:20 pm

pomaklar.com
Admin
Admin

Erkek
Yaşadığınız Yer - Doğum yeri : İsveç ( Pehlivanköy )
İşiniz : Yazar,araştırmacı),Siyaset
Tesekkur : 42

Character sheet
Blog: test

http://pomaknews.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön